Par mums

SIA „123 Drivers Ltd.” ir daļa no latviešiem piederoša transporta uzņēmumu grupas AMITOURS, kas specializējas pasažieru pārvadājumos Eiropas lielākajos tūrisma galamērķos – Lielbritānijā (Londona), Francijā, Austrijā, Šveicē un Vācijā. AMITOURS grupas uzņēmumi sniedz biznesa klases transporta pakalpojumus gan korporatīvajiem gan privātajiem klientiem.

Darbības sfēra

SIA "123 Drivers Ltd." ir licencēta darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējs Austrijā, Francijā, Lietuvā un Polijā. Kompānija specializējas autovadītāju atlasē un viņu sagatavošanai darbam ārvalstīs, palīdzot noformēt nepieciešamos dokumentus un veicot profesionālo apmācību.
Atšķirībā no citām personāla atlases kompānijām, SIA „123 Drivers Ltd.” veic atlasi tikai grupas uzņēmumiem. Tas nozīmē skaidri definētus prasību kritērijus, konkrētu darba piedāvājumu un paredzamus sadzīves apstākļus. Šī iemesla dēļ apmācība un nokļūšana līdz jaunajai darba vietai ir bezmaksas.

7 iemesli kāpēc vērts strādāt ar 123Drivers un Amitours:

Iegūsti pieredzi strādājot starptautiskā vidē – atver jaunus ceļus Eiropā

Izdevīgs darba grafiks

Nodrošināti ikmēneša ieņēmumi

Nodrosināts biznesa videi atbilstošs auto

Nodrošināta dzīves vieta

Karjeras izaugsmes iespējas

Latviešu kolēģu komanda

 

Izmēģini auto ar kuriem mūsu autovadītāji dodas ikdienas darbos Alpos! Pie mūsu sadarbības partnera Amitours.Rent vienmēr visizdevīgākā nomas cena Renault Trafic un Opel Vivaro mikroautobusiem!
Rezervē jau tagad - https://www.amitours.rent/

 Pieteikšanās anketa vakancei